Technology in the hands

مرکز آموزش مجازی گروه پژوهشی صنعتی آریانا در راستای تکمیل بسته های آموزشی خود برای کلیه علاقمندان به حوزه مدیریت و کسب و کار، اقدام به برگزاری دوره نیمه حضوری MBA می نماید. مزایای اصلی شرکت در این دوره، صرفه جویی در هزینه و زمان است به طوری که غالب دروس آن به صورت مجازی برگزار می شود و دسترسی ۲۴ ساعته در هر محلی برای دانش پژوهان فراهم است که از این حیث برای مدیران و کارشناسان پرکار با وقت محدود بسیار مناسب است. مدت زمان این دوره یک سال است و به دانش پژوهانی که آن را با موفقیت به اتمام برسانند گواهینامه معتبر اعطا می شود. در دوره MBA نیمه حضوری آریانا همانند دوره های دیگر این موسسه، از برترین اساتید کشور در حوزه های مدیریتی بهره گرفته شده و کاربردی ترین محتوا با استفاده از بروزترین امکانات در اختیار دانش پژوهان قرار داده می شود.

برخی از اساتید دوره

دکتر احمد روستا دکتر امیر اخلاصی علی ابراهیم نژاد علی عیاری http://www.aryanagroup.org/portal/Portals/0/khanevadePic/Ahmadi.jpg http://www.aryanagroup.org/Portals/0/khanevadePic/Mojtaba%20Asadi.jpg
دکتر روستا دکتر اخلاصی دکتر ابراهیم‏نژاد استاد عیاری مهندس اکبری مهندس احمدی مهندس اسدی

طرح ویژه همراهان آریانا: اگر شما هم یکی از شرکت کنندگان دوره های حضوری یا مجازی آریانا بوده اید، می توانید با معادلسازی آن دوره از تخفیف ویژه در MBA نیمه حضوری بهره مند شوید.

گرایش آغاز ترم جدید مدت دوره مبلغ سرمایه گذاری
مدیریت عمومی مرداد ۹۳ ۶ ماه ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان توضیحات و ثبت نام
مدیریت بازاریابی مرداد ۹۳
۱ سال ۲٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان توضیحات و ثبت نام
مدیریت استراتژیک مرداد  ۹۳
۱ سال ۲٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان توضیحات و ثبت نام
مدیریت مالی مرداد  ۹۳ ۱ سال ۲٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان توضیحات و ثبت نام
مدیریت پروژه مرداد ۹۳ ۱ سال ۲٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان توضیحات و ثبت نام

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۳۴۲۹۰۰ تماس بگیرید.

همچنین برای مشاهده اطلاعات و ثبت نام در مورد دوره MBA حضوری کلیک کنید.