خدمات آموزش الکترونیکی ویژه سازمان ها

anydevice1200

مرکز آموزش الکترونیکی گروه آریانا سال ها تجربه در طراحی و تولید دوره های الکترونیکی در حوزه های مختلف داشته و تا کنون برای ده ها سازمان بزرگ و کوچک دوره های غیر حضوری برگزار کرده است. علاوه بر با سپری کردن ۲ سال مراحل طراحی و پیاده سازی و همچنین توسعه و بروزرسانی مستمر توانسته به یک سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی کاملا بومی دست پیدا کند و برای اولین بار در ایران این سیستم را علاوه بر وب، بر روی موبایل نیز راه اندازی و به علاقمندان ارائه دهد.

اگر شما هم به دنبال راه اندازی آموزش غیر حضوری و الکترونیکی و استفاده از مزایای آن برای سازمان خود هستید کلیه مراحل کار را به آریانا بسپارید.

 
elearning

> برگزاری دوره های غیر حضوری برای سازمان ها

آریانا سابقه برگزاری ده ها دوره غیر حضوری در موضوعات مختلف برای سازمان های بزرگ و کوچک کشور در سطوح مختلف کارشناسی تا مدیریتی را دارد. با ثبت نام سازمانی و گروهی می توانید از تخفیف های ویژه آریانا نیز بهره مند شوید.

برخی مشتریان دوره های الکترونیکی آریانا

bankmelilogo شرکت همراه اول irankhodro mokhaberat-logo abofazelab foolad-logo
mahtaab saipyayadak-logo abofazelab iziran aseman-logo mapna

برای مشاهده فهرست کامل دوره های الکترونیکی قابل برگزاری برای سازمان ها کلیک کنید.

 

 

learning management system

> راه اندازی سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی سفارشی

سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی آریانا (هم ‏آموز) به‌عنوان بستر یا پلتفرمی برای مدیریت آموزش الکترونیکی، اطلاع رسانی و ارائه هرگونه محتوای الکترونیکی کاملاً مطابق با اصول آموزش سازمان‏ ها طراحی شده و با ظاهر کاربرپسند و امکاناتی که در اختیار فراگیر قرار می‌دهد می‌تواند یادگیری را به موضوعی جذاب تبدیل کند. این پلتفرم کاملا بومی و برای اولین بار در ایران علاوه بر وب بر روی دستگاه های موبایل و تبلت نیز توسعه داده شده است. محیط مدیریت قدرتمند این سیستم نیز امکانات فراوانی در اختیار مدیر برای مدیریت فراگیران، مدیریت محتوا و آزمون، پیگیری و کنترل پیشرفت درسی و غیره در اختیار مدیر قرار می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی هم آموز کلیک کنید.

 مشاهده نمونه نسخه وب 

 دریافت نمونه نسخه موبایل 

برای دریافت پروپوزال کامل و مشاهده نسخه ادمین سیستم تماس بگیرید.

 

 

content-generation

> تامین و تولید محتوای الکترونیکی

محتوای الکترونیکی به‌عنوان هسته و مهم‌ترین رکن آموزش الکترونیکی محسوب می‌شود. تأمین محتوای الکترونیکی توسط گروه آریانا از دو طریق انجام می گیرد:
۱٫ فروش دوره های الکترونیکی آماده: آریانا تا کنون بیش از ۵۰۰ ساعت محتوای الکترونیکی با کیفیت در حوزه های مدیریت و مهارت های فردی با همکاری برترین اساتید کشور تولید کرده است. شما می‌توانید از دوره‌های تولید شده دوره مورد نظر خود را خریداری کرده و آن را به‌صورت نامحدود بر روی سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی خود استفاده نمایید.
۲٫ تولید محتوای الکترونیکی سفارشی: آریانا دارای نیروی متخصص و ماهر، تجهیزات و امکانات کامل برای تولید هرگونه محتوای الکترونیکی است. شما می توانید کلیه مراحل تولید دوره های الکترونیکی خود از طراحی تا تولید و انتشار را به آریانا بسپارید.

برخی نمونه محتواهای تولید شده توسط گروه آریانا:
طراحی مدل کسب و کار
ابزارهای کلیدی برای مدیران
مدیریت پروژه حرفه ای
مدیریت دانش و درس آموخته ها
شناخت رفتار مصرف کننده
تفکر خلاقانه در کسب و کارهای فردی و سازمانی

برای مشاهده فهرست کامل دوره های الکترونیکی تولید شده توسط گروه آریانا کلیک کنید.