irancell-aryana600x444rاپراتور ایرانسل و گروه پژوهشی صنعتی آریانا در ارائه آموزش الکترونیکی جامع به عموم مردم از طریق بسترهای موبایل و وب با نام دانا قرارداد همکاری امضا کردند. اپلیکیشن دانا، با امکانات منحصر به فرد، به زودی از طریق گوشی های تلفن همراه و وب در دسترس علاقمندان به یادگیری در موضوعات مختلف و متنوع خواهد بود و عموم مردم می توانند آموزش های با کیفیت و کاربردی برترین موسسات آموزشی کشور را از طریق این سیستم آموخته و گواهینامه معتبر دریافت نمایند.
گفتنی است گروه آریانا با بیش از ۳ سال تجربه در حوزه آموزش الکترونیکی، در ابتدای امسال از اپلیکیشن آموزش الکترونیکی خود با نام هم آموز رونمایی کرده بود که مورد توجه و استقبال چشمگیر مخاطبان و فعالان حوزه یادگیری الکترونیکی قرار گرفت.
به همین منظور و جهت توسعه هرچه بهتر محتواهای آموزشی دانا، از گروه ها و موسسات فعال در حوزه تولید محتوا در موضوعات گوناگون که علاقمند هستند محتوای آموزشی خود را از طریق این بستر آموزشی جامع به حجم وسیعی از کاربران ارائه دهند، دعوت می شود خلاصه ای از رزومه را به همراه بخشی از محتواهای تولید شده و توضیحات تکمیلی جهت ارزیابی به آدرس الکترونیکی زیر ارسال نمایند.
hamamooz@e-aryana.com