راه اندازی سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی اختصاصی سازمان

اگر قصد راه اندازی آموزش الکترونیکی برای دانشگاه، موسسه و سازمان خود را دارید، بهترین و کامل ترین راه حل آن اینجاست: با سیستم یادگیری الکترونیکی هم آموز که با نام، لوگو، رنگ بندی و محتوای شما سفارشی سازی می شود، دوره های الکترونیکی شما در فرمت ها و ساختارهای دلخواه و به روش های آنلاین و آفلاین بر روی وب، موبایل و تبلت قابل ارائه است / این سیستم با ظاهر کاربرپسند و تکنیک های بازی کاری فراگیران را به گذراندن دوره ها ترغیب می کند / می توانید از دوره های الکترونیکی آماده با کیفیت در موضوعات مختلف در سیستم خود استفاده کنید / با فراگیران تعامل داشته باشید و اعلانات و اخبار را به اطلاعشان برسانید / و از طریق محیط مدیریت قدرتمند فراگیران را مدیریت و پیشرفت آموزشی آنها را پیگیری کنید.

جهت مشاهده نمونه سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی هم آموز می‌توانید به hamamooz.com مراجعه نمایید و برای دریافت نسخه موبایل نیز عبارت hamamooz را در بازارهای اپلیکیشن اندروید معتبر جستجو نمایید.

امکانات  فراگیران

  نسخه وب، موبایل و تبلت

اپلیکیشن موبایل و تبلت هم آموز کاملاً با نسخه وب هم آموز یکپارچه است و کلیه امکانات آن را در فضایی کاربرپسند ارائه می‌دهد. نسخه وب هم آموز هم کاملاً ریسپانسیو و سازگار با گوشی و تبلت طراحی شده است.

  طراحی ساده، زیبا و کاربرپسند

پلتفرم منحصربه‌فرد هم ‏آموز حاصل بررسی و تحلیل برترین نمونه‌های مشابه خارجی است و طوری طراحی شده تا در عین سادگی کامل‌ترین امکانات آموزشی را در اختیار فراگیر قرار دهد.

  بازی کاری و ترغیب فراگیران

فراگیر می‌تواند قبل از ثبت نام در دوره آن را رسماً شروع کند و امتیاز بگیرد و اگر تمایل داشت یادگیری را ادامه بدهد، و پیشرفت و نمره خود را با جزئیات ببیند. سیستم هم آموز با تحلیل روند فراگیر او را راهنمایی می‌کند.

  روال آموزش اصولی

هر دوره فرآیند آموزشی و روال یادگیری دارد. برخی درس‏ها ممکن است پیش نیاز دیگری باشند و یا برای یادگیری بهتر و اصولی لازم باشد فراگیر در طول دوره آزمون بدهد و ارزیابی شود.

  امکان گذراندن دوره بدون اینترنت

می‌توانید به فراگیر اجازه دهید که محتوای یک دوره را بر روی گوشی خود بارگزاری کند و بدون اتصال به اینترنت دوره را بگذراند. در این حالت امنیت محتوا حفظ شده و تنها از طریق اپلیکیشن قابل مشاهده است.

  ارسال و دریافت پیام

از طریق محیط مدیریت هم آموز می‌توانید برای هر فراگیر یا گروهی از فراگیران از روش‌های مختلف (پیامک، ایمیل و پیغام‌های نرم افزار) پیام ارسال کنید. فراگیر هم می‌تواند با مدیریت سیستم در تماس باشد.

  گواهینامه الکترونیکی

برای هر دوره الکترونیکی می‌توانید گواهینامه الکترونیکی در فرم و شکل دلخواه خودتان ایجاد کنید. گواهینامه الکترونیکی به‌صورت خودکار با گذراندن دوره به فراگیر ارائه می‌شود و از طریق کد قابل استعلام است.

 

امکانات مدیریت سیستم

  بدون نیاز به سرور مجزا

سیستم آموزش الکترونیکی هم آموز در قالب یک سرویس ابری ارائه می‌شود و شما را درگیر تأمین و نگهداری سرور نمی‌کند. سرورهای هم آموز قدرتمند و پر سرعت هستند.

  محیط مدیریت و پشتیبانی قدرتمند

محیط مدیریت هم آموز امکانات فراوانی در اختیار شما قرار می‌دهد: ایجاد و ویرایش دوره‌ها، مدرس‌ها، فراگیران، سؤالات و آزمون، اخبار و مقالات، و داشبورد پشتیبان قدرتمند برای پیگیری و مدیریت وضعیت فراگیران

  پشتیبانی از انواع محتوای الکترونیکی

هر دوره الکترونیکی می‌تواند شامل فیلم، صوت، کتاب و جزوه الکترونیکی و انواع فایل‌های جانبی باشد. علاوه بر این امکان ایجاد آزمون، خلاصه نکات درسی، تنظیم جلسات آنلاین و حضوری هم فراهم است.

  دوره‌های الکترونیکی آماده

بیش از ۱۰۰ دوره الکترونیکی و ۵۰۰ ساعت محتوای باکیفیت و کاربردی در حوزه های مختلف قابل استفاده در سیستم آموزش الکترونیکی شما خواهد بود. علاوه بر این تیم ما می‌تواند دوره‌های سفارشی شما را تولید کند.

  برگزاری جلسات آنلاین همزمان

در کنار سیستم آموزشی غیر همزمان هم آموز، می‌توانید در صورت تمایل جلسات آنلاین همزمان صوتی و تصویری تعاملی از طریق وب و موبایل برگزار کنید و برای حضور فعال فراگیر در آن نمره در نظر بگیرید.

  اعلانات، اخبار و مطالب موسسه

می‌توانید اخبار و مطالب خود را از طریق سیستم آموزش الکترونیکی هم آموز منتشر کنید و یا اعلانات مربوط به دوره‌ها را از طریق وب و موبایل به اطلاع فراگیران خود برسانید.

  سرعت و امنیت بالا

فیلم‌های آموزشی در هم آموز باکیفیت و سرعت بالا پخش می‌شود. شما می‌توانید از طریق محیط مدیریت سیستم امکان دانلود را غیر فعال کنید و از کپی شدن محتوای خود محافظت کنید.